TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,728 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Terziköy Kaplıca Mevkii Çiviköy - AMASYA MERKEZ / AMASYA
  • TELEFON: 0 358 225 00 20
  • FAX: 0 358 225 00 25
  • GSM: 0 358 225 02 20
  • WEB SİTESİ: http://www.fimarlife.com
  • E-POSTA: [email protected]
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

“Su yaşamdır” felsefesinden yola çıkarak 50.000 m2’lik alan içine kurulan 
Fimarlife Thermal Resort Hotel, doğal kaynak sularının şifasını konuklarına en iyi şekilde ulaştırmayı hedefliyor. Doğa ile iç içe olan ve aileler için huzurlu bir tatil ortamı sağlamayı hedefleyen Fimarlife Thermal Resort Hotel, konuklarına dingin, dinlendirici ve yenileyici bir tatil vaat ediyor.

32.000m2 kapalı alana sahip olan tesiste, bay-bayan ayrı olmak üzere 4 adet kapalı havuz, 2 adet açık havuz ve açık havuzlarda aqua parklar bulunmaktadır. 

Termal sudan aileleriyle birlikte faydalanmak isteyen misafirlerimiz, içerisinde televizyon, oturma grubu, wc ve 20 m2’lik havuzu ile maksimum konfor sunan özel aile kabinlerini de tercih edebilirler.

Tesisimizde bulunan 1 restoran, 3 kış bahçesi, buhar odaları, şok duşları, masaj odaları, saunalar, Fin Hamamları, Türk Hamamları, vitamin köşeleri, fitness salonları, güzellik merkezi, tuz odası ve kuaför salonları; konforu, huzur ve sağlıkla buluşturmaktadır.

Fimarlife, tatilde spor yapmak isteyen konuklarını tenis kortlarına, basketbol, ve futbol
sahalarına bekliyor. Doğa yürüşü parkurunda keyifli yürüyüşler ve otel çevresindeki 180 kamelyada dinlenme imkanı konukları bekliyor.

Son teknoloji altyapı ile donatılmış, 600 kişilik çok amaçlı toplantı ve konferans salonu, iş toplantılarında da konuklarına maksimum hizmet sunmayı amaçlıyor.

“Her konuğuna özel konuk uygulaması” anlayışı dahilinde geçireceğiniz Fimarlife’taki ziyaretinizin ardından evinize, yenilenmiş ve dinlenmiş olarak döneceğinizi umuyoruz. Huzuru Fimarlife Thermal Resort Hotel’de yaşayın. Unutulmaz bir termal tatil sizleri bekliyor.

FİMAR HOLDİNG

Her geçen gün çatısı altındaki işletmelere bir yenisini ekleyen Fimar Holding halihazırda yedi sektörde faaliyet gösteriyor.

1986 yılında Sivas’ta bir mermer işleme atölyesi olarak başlayan işletme, bugün Fimar Holding adıyla birçok alanda adından söz ettirmektedir.

Anadolu’nun büyüyen güçlerinden olmanın haklı gururunu yaşayan Fimar Holding, yıllar içinde kazandığı ihracat ve vergi rekortmenliği sıfatlarını onurla taşıyor.

Fimar Holding, akaryakıt istasyonları, mermer ve mozaik fabrikaları, madeni yağ dağıtıcılığı, süt işleme fabrikası, termal turizmi ile tarım ve hayvancılık alanlarında binlerce çalışanı bulunan öncü bir kuruluştur.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.